WORKS

Funda Baby Cologne

  PACKAGING INDUSTRIAL & GRAPHIC DESIGN

  About the Project

  It’s not a product just for babies,it’s also a unisex and uniage product used by adults,kept in the bag,glovebox.The design was aimed to be simple,unisex and ledgeless for these reasons.

  Proje Hakkında

  Sadece bebeklere kullanılan bir ürün değil,yetişkin erkek ve kadınlarında kullandığı, çantada, araba torpidosunda ve çekmecede tutulan unisex ve uniage bir üründür.Bu doğrultuda tasarımın sade,unisex,köşesiz, çıkıntısız bir yapıda olması hedeflendi.

  Sadece bebeklere kullanılan bir ürün değil,yetişkin erkek ve kadınlarında kullandığı,çantada,araba torpidosunda ve çekmecede tutulan unisex ve uniage bir üründür.Bu sebeplerden tasarımın çok yer kaplamaması,başka bir nesneye takılmaması önemlidir.

  Ürünün bu ihtiyaçları karşılayabilmesi için tasarımda sade,unisex,köşesiz,çıkıntısız bir yapıda olması hedeflendi.Şişenin yalın formlarla yarı transparan kullanılarak soft bir bebek ürünü algısı yaratılırken canlı renkli kapak ve grafik tasarımla neşeli bir yaklaşımla tüm hedef kitlesine ulaşması planlanmıştır.

  Ürünün 3 varyantı vardır,varyantları anlatan yalın ve ikonize tasarım anlayışıda bu amaca hizmet etmektedir.Logo tasarımıda bu doğrultuda yenilenmiştir; sadeştirilip daha okunur hale getirilmiştir.

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!