WORKS

Koroplast Doypack Series

  Şeker pembesi rengi gül tasarımı ve kokusu ile bir araya getiren torba, pratik kullanımı ile de ufak boy araç ve gereçlerin taşınmasına yardımcı oluyor. Ambalajının da gül kokulu olduğu ürün tüketicilere ambalajı açmadan ürün kokusunu deneyimletme fırsatı sunuyor.

  Cazibeli gül kokusu ve şeker pembesi rengiyle kullanıcı kitlesiyle duygusal bağ yakalamayı hedefleyen Koroplast Gül Kokulu Çöp Torbasının kendisi gibi ambalajı da Gül Kokulu… Defalarca kullanıma izin veren kilitli ve bariyerli yapıya sahip doypack ambalajında etkileyici kokusunu uzun soluklu olarak muhafaza edebilmektedir.Zeminin şeffaf kullanılmasıyla çöp torbasını şeker pembesi renginin görülmesi sağlanmıştır.
  Albenili gül görselleriyle, beyaz zeminin sağladığı temiz, saf ve asalet algısı pekiştirilerek rafta dikkatlerin üzerine çekilmesi amaçlanan ambalaj tasarımında, güzel koku hissinin ilk görüşte algılanması hedeflenmiştir.
  Kilitli Doypack ambalajın sağladığı fonksiyonel faydanın yanısıra sunduğu geniş medya alanıyla kendi görsel mecrasını yaratarak, rulo çöp poşet ambalajlarının hakim olduğu pazarda rakiplerine nazaran sağladığı farklı ve etkili iletişimle marka bilinirliliğine fayda sağlanması hedeflenmiştir.

  doypack

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!