WORKS

Vissmate Gel Series

  Vissmate Jel Serisi

  PACKAGING INDUSTRIAL DESIGN

  About the Project

  Fluidal forms were used to express the GEL. While strengthening its nonslip quality with the protruding surface movement, segmentation of the branding and content parts on the packaging was aimed.

  Proje Hakkında

  Jelin ifade edilmesi için yumuşak ve akışkan formlar kullanılmıştır.Şişenin kapağı sarmalayarak bel bölgesinde kaybolan kıvrımlı çıkıntı yüzey hareketi ile elden kaymazlık güçlendirilirken, ambalajda logo ve içerik alanlarının bölümlendirmesi hedeflenmiştir.

  Ürünün JEL özelliğinin şişe tasarımında ifade edilmesi için yumuşak ve akışkan formlar kullanılmıştır. Bu akışkan temel biçiminde kullanılan ince bel ile aynı zamanda ergonomik tutuş sağlanmıştır.
  Şişenin, kapağı sarmalayarak bel bölgesinde kaybolan kıvrımlı ve çıkıntı yüzey hareketi ile elden kaymazlık güçlendirilirken, ambalajda logo ve içerik alanlarının bölümlendirmesi hedeflenmiştir.
  Böylelikle ürün içeriğini anlatan dinamik grafik tasarım dili ile sade ve net logo alanı ayrışarak kullanıcıya net mesajlar verilmiştir.
  Ürünün, mutfak ve banyoda kullanılmak üzere 2 varyantı vardır. Varyant bilgileri renk kodlamasıyla ayrıştırılırken, kullanım alanı görselleri ile desteklenmiştir.

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!